INESS na stretnutí think tankov platformy 4liberty.eu

Vo štvrtok a v piatok, 22. a 23. apríla 2021, sa analytik Radovan Ďurana a Ina Sečíková za INESS zúčastnili dvojdňového medzinárodného online meetingu európskych think tankov združených v platforme 4liberty.eu, ktoré na polročnej báze organizuje Friedrich Naumann Foundation.

INESS na stretnutí think tankov platformy 4liberty.eu

Stretli sa tak zástupcovia 17 think tankov z 11 európskych krajín, aby sa vzájomne informovali o projektoch, ktoré jednotlivé think tanky realizujú, a tak sa aj inšpirovali k ďalším aktivitám a pokračovali v ďalších spoluprácach. S viacerými z týchto think tankov bude INESS tento rok spolupracovať na dvoch medzinárodných projektoch: Cena zamestnanca a Byrokratický index.

INESS is an independent, non-governmental and non-political civic association. All of our activities are financed by grants, 2% tax allocation, own activities and donations from individuals and legal entities. Thus, our operation, scope and quality of outputs, largely depends on your generosity.
Our
awards
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards