Pozývame na Ekonomické reči #28: Ako by sa mali vzdelávať naše deti?

Pozývame vás na prvé tohtoročné Ekonomické reči. Rok 2024 odštartujeme témou školstva a vzdelávania. 

v stredu, 17.1. 2024 o 19:00 v Kafe Scherz v Bratislave.

Ekonomické reči: Ako by sa mali vzdelávať naše deti? Diskusia s Vladimírom Burjanom

Pozývame na Ekonomické reči #28: Ako by sa mali vzdelávať naše deti?

Bude stačiť prebiehajúca reforma školstva? Sú učitelia pripravení a bude ich dosť? Vieme vôbec povedať, ako vyzerá správne vyučovanie? Dokáže toto priniesť nejaká reforma školstva? Alebo to prinesie AI?

O týchto a ďalších otázkach bude diskutovať Róbert Chovanculiak, analytik INESS, a ako hosť prijal pozvanie Vladimír Burjan, zakladateľ spoločnosti EXAM testing, časopisu DOBRÁ ŠKOLA a spoluautor reformného dokumentu Učiace sa Slovensko.

 

--> Pozývame vás pýtať sa a diskutovať pri pohári vína alebo teplého čaju už
v stredu, 17.1. 2024 o 19:00 v Kafe Scherz v Bratislave <--

Vstup je tradične voľný, tešíme sa na vás!

 

---

Ekonomické reči sú pravidelný každomesačný diskusný večer určený ľuďom so záujmom o ekonómiu a aktuálne dianie. Neformálna atmosféra, kvalitní hostia, príjemné prostredie a inšpiratívna diskusia s priestorom na vaše otázky a rozhovory s celým tímom INESS.

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards