Vizionári v zdravotníctve 2020

Zástupca INESS Martin Vlachynský prijal pozvanie vystúpiť v diskusnom paneli konferencie Vizionári v zdravotníctve 2020. Témou panelu bola nielen budúcnosť zdravotníctva, ale aj prítomnosť v podobe odvolávania vedenia nemocníc, či pandémie COVID19.

Vizionári v zdravotníctve 2020

Podujatie sa uskutočnilo za osobnej prítomnosti diskutujúcich, ale pre online divákov. Priamy prenos z podujatia vysielal aj online portál televízie Markíza. Celkovo 9 hostí v paneli zahŕňalo zástupcov vedenia nemocníc, lekárov, pacientov, poisťovní, súkromnej sféry a samozrejme analytikov.  Moderátormi bola Zlatica Puškášová, Zuzana Javorová a Richard Fides.

Konferencia sa uskutočnila v stredu 23.9.2020 v hotel NH GateOne.

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards